Asfaltas

2017-07-17

Dėl Bajorų kelio asfaltavimo

„Dar Imbraso laikais bandėm… raštus rašėm…“ – taip apie bandymus asfaltuoti Bajorų kelio atkarpą šnekėjo sodų bendrijos „Lelija“ atstovai. Gal pritrūko iniciatyvos, gal biurokratai nepalaikė, gal tiesiog dar buvo per mažai gyventojų aplinkui, todėl iki šių dienų ši, iš tiesų pati blogiausia, kelio atkarpa vis dar neasfaltuota.

Paskutiniais metais, atsiradus daugiau gyventoju, padidėjus eismui ši atkarpa kartais pasidarydavo beveik nepravažiuojama. Greideriavimas padėdavo tik laikinai… taigi 2015 m. pabaigoje,  2016 m. pradžioje iniciatyvūs kaimynai (sodu bendrijos, Bajorų parko, bei Lindiniškių atstovai) susitikę nusprendė pradėti naują „asfaltavimo iniciatyvą“.

Per 2016/2017 metus buvo atliktas didžiulis darbas. Gautas Vilniaus miesto patvirtinimas, kad savivaldybė 50% sąmatos padengs. Buvo parengtas ir patvirtintas gatvės techninis projektas. Buvo gauta savivaldybės konkursą laimėjusio rangovo sąmata. Paraleliai buvo organizuojami gyventojų susirinkimai. Buvo vaikštoma tiesiogiai pas kaimynus. Komunikacija vyko ir el. paštu.

Šiandien galime pasidžiaugti, kad procesas yra „finišo tiesiojoje“! Dabar yra 50% sąmatos, kuriuos turi surinkti gyventojai, rinkimo stadija. Piniginiais įnašais prisideda Bajorų kelio, Draustinio, Skersinės, Žemuogių, Bajoru gatvių gyventojai. Didžioji dalis pinigų, dėka sąmoningų, bendruomeniškų kaimynų surinkta.

Jaučiam bendrą gyventojų palaikymą, todėl esam optimistai, ir tikim, kad pavyks surinkti reikiamą sumą ir jau šiais 2017 m. turėsime asfaltą!

(Neigiamų atvejų yra. Kai kaimynai sako: „… laikykit mane nesąžiningu… man nerūpi bendruomenė… tai Jūs rinkit pinigus pas kitus, o aš palauksiu…“)

© Visos teisės saugomos įstatymo. Privatumo politika.

Vizualizacijose nurodyti sprendiniai yra rekomendacinio pobūdžio.

Sukurta: PictureIDeas

×
Siųsti užklausą

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal Privatumo politikos taisykles.