Išskirtinis namas išskirtiniame kvartale

Uždarame „Bajorų parko“ kvartale, apsuptame nuostabių vaizdų ir į miškus atsiveriančios panoramos, savo būsimų šeimininkų laukia modernus, kokybiškas ir erdvus namas. Įsikūrę jame galėsite jaustis kaip geriausiame kurorte, nors Vilniaus centras pasiekiamas patogiai ir greitai.

Netoliese namo driekiasi Vanaginės draustinis, todėl visada galėsite laiką praleisti gryname ore, pasivaikščioti ir pasimėgauti gamtos malonumais.

Privatumas gamtos apsuptyje

Kvartalas, kuriame įsikūręs šis namas, yra itin saugus ir privatus – uždara teritorija leidžia kurti komfortą ne tik viduje, bet ir kieme. Nuošali, atokiai nuo gatvės esanti gyvenvietė pasižymi žaliuojančia aplinka bei ramybe. Kaimynystėje vertinama erdvė bei privatumas, todėl kaimynų čia nedaug – siekiama užtikrinti maksimalią visų gyventojų gyvenimo kokybę.

Aukščiausio lygio kokybė

Namas pastatytas ir įrengtas laikantis aukščiausio lygio reikalavimų: nuo namo projekto iki statybinių medžiagų pirkimo bei darbų atlikimo atidžiai parinkti tik geriausi variantai. Statybas vykdo sertifikuotos įmonės, o darbus prižiūri techninės priežiūros specialistai.

Pasirūpinta ir aplinkine infrastruktūra – visame kvartale, iki pat sklypo, išasfaltuoti vidiniai keliukai. Taip pat įrengtas ir vidinių keliukų apšvietimas.

Privalumai

Vaizdinga ir miškinga vietovė;

Gražus reljefas;

Uždaras kvartalas;

Solidi kaimynystė;

Išvystyta infrastruktūra – asfaltas su apšvietimu iki namo;

Visos komunikacijos;

Patogus susisiekimas – tarp Geležinio vilko ir Ukmergės g.

Techniniai duomenys

© Visos teisės saugomos įstatymo. Privatumo politika.

Vizualizacijose nurodyti sprendiniai yra rekomendacinio pobūdžio.

Sukurta: PictureIDeas

×
Siųsti užklausą

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal Privatumo politikos taisykles.