Prestižinė Gyvenvietė

Vos už 10 kilometrų nuo centro šurmulio esanti gyvenvietė neleidžia atitrūkti nuo miesto ritmo, tačiau priverčia įsimylėti gamtą iš naujo, mėgautis miško privalumais – sklypai yra visai šalia 500 hektarų apimančio Vanaginės geomorfologinio draustinio. Miško peizažas atsiveria ir pro langus – visą kvartalo teritoriją supa didžiuliai miško plotai, o vaizdas tiesiog gniaužia kvapą.

Teritorijos uždarumas ir saugomas gyventojų privatumas kuria papildomą sklypų pridėtinę vertę.

 

Žemuogių g. 90

Sklypas Nr. 90 – namų valdos sklypo plotas 10,20 arų. Palanki sklypo forma. Už keliasdešimt metrų mūsų kvartalo miško masyvai. Nuo sklypo lengvai pasiekiamas ir gerai matomas, už poros šimto metrų esantis Vanaginės miškas/draustinis (apie 500 ha).

Parsisųsti sklypo planą

Žemuogių g. 88

Sklypo Nr. 88 – namų valdos sklypo plotas 10,78 arų. Palanki sklypo forma. Už keliasdešimt metrų mūsų kvartalo miško masyvai. Nuo sklypo lengvai pasiekiamas ir gerai matomas, už poros šimto metrų esantis Vanaginės miškas/draustinis (apie 500 ha). Vaizdo į mišką niekas neužstatys.

Parsisųsti sklypo planą

Žemuogių g. 86

Sklypo Nr. 86 – namų valdos sklypo plotas 11,85 arų. Palanki sklypo forma. Už keliasdešimt metrų mūsų kvartalo miško masyvai. Nuo sklypo lengvai pasiekiamas ir gerai matomas, už poros šimto metrų esantis Vanaginės miškas/draustinis (apie 500 ha). Vaizdo į mišką niekas neužstatys.

Parsisųsti sklypo planą

Komunikacijos

Sklypo kaina apima:

Vidinių keliukų apšvietimą 2022 m.

Vidinių keliukų asfaltavimą 2021 m.

Žemuogių g. apšvietimą 2021 m.

Žemuogių g. asfaltavimą 2019 m.

Bajorų kelio asfaltavimą 2018 m.

Kvartalo dujofikavimą 2017 m.

Kvartalo šviesolaidžio tiesimą 2017 m.

Kvartalo elektrifikavimą 2016 m.

© Visos teisės saugomos įstatymo. Privatumo politika.

Vizualizacijose nurodyti sprendiniai yra rekomendacinio pobūdžio.

Sukurta: PictureIDeas

×
Siųsti užklausą

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal Privatumo politikos taisykles.